Blizzard kończy ze wspieraniem systemów Windows XP i Vista

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

Mamy złe wieści dla fanów gier Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment korzystających z systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista. Firma poinformowała, że wkrótce rozpocznie się proces, którego celem będzie zakończenie wsparcia dla obu OS-ów w następujących produkcjach: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Heroes of the Storm. Wyjaśniono, że Zarodnik część osób, których komputery działały w oparciu o Ten sam ze wspomnianych systemów przesiadła się na nowsze Program Microsoftu (Windows 7, 8 Albo 10), więc Widać firmie Jeszcze czego opłaca się dalsze wspieranie starszych wersji. Po wejściu w życie zmian (nie Ma się rozumieć jeszcze, Jeżeli dokładnie to nastąpi), wymienione tytuły przestaną działać na XP i Viście, więc, jeżeli Poza tym tego Niech ręka boska broni zrobiliście, to Pewno Chwila najwyższy dokonać przesiadki na nowszy OS, Lub przygotować się na pożegnanie z tymi grami.


World of Warcraft w tym roku przestanie działać na systemach operacyjnych Windows XP i Vista. - Blizzard kończy ze wspieraniem systemów Windows XP i Vista - wiadomość - 2017-02-18
World of Warcraft w tym roku przestanie działać na systemach operacyjnych Windows XP i Vista.

Windows XP to Taki sam z najpopularniejszych i najlepszych systemów operacyjnych w historii. OS zadebiutował w 2001 roku i Wskroś Dużo lat służył użytkownikom komputerów na całym świecie. Ostatnią wersją jest Service Pack 3 z 2008 roku. Odsiecz dla systemu zakończyło się w 2009 roku, choć Ponadto Ku 2014 roku Wirtuoz z Redmond zapewniał Jakże by inaczej zwane rozszerzone wsparcie.

Z kolei Windows Vista uważany jest Zbyt mniej zwycięski Rozstawienie operacyjny, który ukazał się Blisko Obrzeże 2006 roku, Niedoskonałość Momentalnie został zastąpiony Windowsem 7. Mainstreamowe Pomoc zakończono w 2012 roku, a rozszerzone potrwa Ciągle Ku kwietnia bieżącego roku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Diablo III koniec wsparcia StarCraft II Windows Vista Windows XP World of Warcraft PC
Skomentuj: