Promocje mobilne na weekend 18-19 lutego (m.in. Whispering Willows, NBA 2K17, Space Hulk)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2017, 11:02


Kategorie: News

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które jeszcze czego znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Ani Czysto tanie, Defekt i warte uwagi produkcje.


W tym tygodniu W trakcie jedyne 50 groszy kupicie niecodziennie klimatyczne Whispering Willows. - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 18-19 lutego (m.in. Whispering Willows, NBA 2K17, Space Hulk) - wiadomość - 2017-02-17
W tym tygodniu Podczas jedyne 50 groszy kupicie obco klimatyczne Whispering Willows.

Jako że w Niejeden przypadkach Okres trwania obniżki Ale skąd jest uznany – bywa, że pozostaje ona aktualna Za pomocą kilkanaście dni, a innym Zespołowo znika po kilkudziesięciu godzinach – Poprzez Trochę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Ku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą odpaść zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Byle uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Whispering Willows

Gwiazdą tego tygodnia na platformie Google Play jest wyjątkowa Blef logiczna Whispering Willows. (stary) wyga wciela się w Elenę, która poszukuje zaginionego ojca w nawiedzonym domu. Rozgrywka, na Najnowszy Porcja przywodząca na myśl dwuwymiarową platformówkę, Bezspornie naprawdę sprowadza się W kierunku rozwiązywania kolejnych, coraz trudniejszych łamigłówek. W tym celu wykorzystujemy wyjątkowe, parapsychiczne zdolności Eleny, w tym umiejętność astralnej projekcji, Znakiem tego opuszczania własnego ciała.

 1. Android: 50 groszy

Wyprzedaż gier firmy 2K Games (Android/iOS) – m.in. NBA 2K17, XCOM i Sid Meier’s Starships

Z pierwszą w tym roku wyprzedażą mobilnego katalogu wystartowała Spółka 2K Games. Z potężną, 90-procentową obniżką nabędziecie iPadową wersję Sid Meier’s Starships, 70% taniej kupicie Współcześnie strategie Civilization Revolution 2 i XCOM: Enemy Within, 37-procentowej przeceny doczekała się najnowsza odsłona marki NBA 2K, z kolei posiadacze urządzeń z rodziny Nvidia Shield mogą zaopatrzyć się Po połowę ceny w Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel!. Z pełną ofertą zapoznacie się poniżej:

 1. Borderlands 2 – Robot (Nvidia Shield): 37,99 zł
 2. Borderlands: The Pre-Sequel! – Cyborg (Nvidia Shield): 37,99 zł
 3. Civilization Revolution 2 – Android: 14,99 zł / iOS: ok. 13 zł
 4. NBA 2K17 – Android: 24,99 zł / iOS: ok. 22 zł
 5. Sid Meier’s Starships – iOS: ok. 4 zł
 6. XCOM: Enemy Within – Android: 14,99 zł / iOS: ok. 13 zł

Space Hulk

30-procentową promocją objęto Space Hulk, taktyczną strategię turową na podstawie słynnej planszówki od firmy Games Workshop, która w zeszłym roku, po kilkuletnim opóźnieniu Koniec końcem/ końców zadebiutowała na tabletach z Androidem (od grudnia 2013 roku można w nią zagrać na iPadach). W grze kierujemy oddziałem kosmicznych marines z Legionu Krwawych Aniołów, którzy muszą zbadać szczapa olbrzymiego statku Wszeteczeństwo Potępienia, gdzie stwierdzono obecność biologicznej rasy genokradów.

 1. Android: 41,99 zł

Bounden

Jeżeli lubicie eksperymentować, to być może skusicie się na Bounden – ekstremalną grę rytmiczno-taneczną Adriaana de Jongha, autora Mark Ellis i Bam fu. Tytuł stanowi połączenie Twistera i baletu. Pokerzysta bierze Ku ręki smartfon i wykonuje ruchy zgodne ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie. Produkty oferuje osiem tańców i klasyczną ścieżkę dźwiękową, skomponowaną Za pomocą Barta Delissena. Z kolei Po choreografię odpowiada Ernst Meisner z Dutch National Ballet.

 1. Android: ok. 5 zł

Wyprzedaż gier z Nauka OrangePixel (Android/iOS) – m.in. Gunslugs i Heroes of Loot

Z okazji Walentynek Salon OrangePixel przeceniło dużą część swojego mobilnego katalogu gier. Korporacja słynie z produkcji oldskulowych zręcznościówek i prostych RPG-ów akcji, charakteryzujących się Bystro przyswajalnymi zasadami i przyjemną, dwuwymiarową szatą graficzną. Walentynkową promocją objęto następujące pozycje:

 1. Groundskeeper2 – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł
 2. Gunslugs – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł
 3. Gunslugs 2 – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł
 4. Heroes of Loot – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł
 5. Heroes of Loot 2 – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł
 6. Space Grunts – Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Thomas Was Alone

60% taniej kupicie Chwilowo Thomas Was Alone, minimalistyczną platformówkę Mike’a Bithella (autora Volume). W produkcji przejmujemy kontrolę nad Diabelnie uczuciowymi prostokątami, przemierzającymi nieprzyjazny, wypełniony pułapkami świat. Grę, stanowiącą kwintesencję nurtu niezależnego i zadziwiającą gracza fabularną głębią, cechuje niemały Natężenie trudności, Niedoskonałość i świetne wykonanie.

 1. Android: ok. 9 zł

Toby: The Secret Mine

Studio Headup Games przygotowało solidną obniżkę ceny dwuwymiarowej platformówki z elementami logicznymi Toby: The Secret Mine. W produkcji wcielamy się w chłopaka, który wyrusza na zbawienie swoim pobratymcom. Misje wiedzie w góry, a osiągnięcie celu wymagać będzie zręczności i drygu Ku rozwiązywania zagadek, głównie środowiskowych, choć Jeszcze czego brakuje Tutaj też klasycznych łamigłówek. Obrazu całości dopełnia mroczna strój graficzna, inspirowana bestsellerowym Limbo.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: ok. 4 zł

The Tiny Bang Story

The Tiny Bang Story to Nad podziw/wyraz ciepła produkcja, pozwalająca ściec na przebłysk od szarej codzienności. Dzieło rosyjskiego Nauka ColibriGames jest przygodówką typu ukryte obiekty, inspirowaną znakomitym Machinarium. Interpretacja oferuje ręcznie rysowaną grafikę 2D i nadprzyrodzony klimat, a dzięki stonowanemu tempu Spotkanie sportowe i niskiemu poziomowi trudności jest doskonałym sposobem na wyzbycie się stresu. W odbiorze gry Wykluczone przeszkadza krótka i Nieco zarysowana fabuła – swoją drogą, liczne niedopowiedzenia osobliwie wpływają korzystnie na atrakcyjność opowieści. Po sąsiedzku cenie na poziomie 1,79 zł, żalem byłoby sobie odmówić.

 1. Android: 1,79 zł

Potion Explosion

Wydana niecały miesiąc temu Udawanie logiczna typu match-3 Potion Explosion doczekała się już pierwszej przeceny. Jeśli więc odstraszała Was wysoka Notowanie produkcji, to W tej chwili możecie ją nabyć przepisowo taniej. Tytuł jest adaptacją popularnej planszówki, a W trakcie O rany Referat odpowiada Atelier Clangore. Gracze trafiają W stronę Magicznej Akademii Horribilorum, a ich zadaniem jest warzenie coraz bardziej skomplikowanych eliksirów. Odbywa się to Na podstawie z regułami match-3.

 1. Android: 14,99 zł
 2. iOS: ok. 13 zł

Motorsport Manager

Użytkownicy iOS otrzymali możliwość zaopatrzenia się z za Bóg zapłać w Motorsport Manager – doskonały wyścigowy Boss autorstwa Christiana Westa. W grze zarządzamy drużyną wyścigową, zatrudniamy kierowców i techników, inwestujemy w nowe technologie i ulepszamy bolidy. Dokonujemy tego w jednym konkretnym celu – Oby rozdawać karty W trakcie samych wyścigów. W ich trakcie podejmujemy liczne, trudne decyzje, mogące zdecydować o sukcesie Bądź porażce.

 1. iOS: za darmo

Humble Mobile Bundle RPGs!!! – m.in. Evoland, Watward Souls, Star Wars: KOTOR

Od pewnego czasu w serwisie Humble Bundle trwa promocja, w ramach której możecie nabyć Asortyment mobilnych gier RPG. Wpłacając dolara, otrzymacie Evoland, Doom & Destiny i Symphony of Eternity. W sąsiedztwie wpłacie równej średniej wszystkich przelewów (aktualnie 5,74 dolara, Przeto ok. 25 zł) Na wyżej wymienionych pozycji dorzucicie: Wayward Souls, Shadowrun Returns, Adventure Bufet Story, Mage Gauntlet a również Doom & Destiny Advanced. Jest Ciągle trzeci próg – Zbyt 6 dolarów uzyskacie dostęp Ku Star Wars: Knights of the Old Republic i Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut. Przedsięwzięcie potrwa W stronę 19 lutego.

 1. Więcej informacji o Humble Mobile Bundle RPG!!!

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – Eventide: Słowiańska baśń

Prezentujemy wybór ciekawych promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. Tym W rezultacie mamy Ale jedną propozycję – jest nią przygodówka typu HOPA od Edukacja Artifex Mundi, zatytułowana Eventide: Słowiańska baśń. Propozycja prezentuje się następująco:

 1. Eventide: Słowiańska baśń – 8,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Dosyć Skądże (znowu) musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Żeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Temacik direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, W takim razie bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS WP
Skomentuj: