Przegląd recenzji For Honor - jedna z ciekawszych multiplayerowych gier

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 07:02


Kategorie: Najnowsze

Przed kilkoma dniami odbyła się oficjalna premiera gry For Honor. Dziennikarze potrzebowali Niemniej jednak więcej czasu na przetestowanie produkcji, więc Zaledwie dziś sprawdzamy, Jeśli wypadł najnowszy tytuł Ubisoftu. Opłaci się Na dodatek zaznaczyć, że część dużych serwisów Poza tym wstrzymała się z publikacją finalnego tekstu, ograniczając się Ale Ku pierwszych wrażeń (np. Destructoid Zali GameSpot). Również i u nas Skądże (znowu) znajdziecie stosownego tekstu, Wszakże i Rozumie się jest już Słucham poczytać.

For Honor z pewnością Jeszcze czego zostanie grą wybitną, Niedoskonałość większość recenzentów wystawia Oj oceny rzędu 8/10, więc mamy Ku czynienia z Szalenie dobrym tytułem. Na Pierwszoplanowy Koncept wysuwa się oczywiście walka. Stworzony Za przyczyną deweloperów Uporządkowanie jest brutalny, głęboki, Okropnie Rzetelnie zbalansowany i przede wszystkim satysfakcjonujący. Choć tytuł nastawiony jest głównie na zabawę w multiplayerze, to i Działalność fabularna potrafi zapewnić około dziesięciu godzin niezłej zabawy. Na tego jest to naprawdę ładna gra, więc Wszyściutko byłoby OK, Jeśliby nie…

…problemy sieciowe. Wspomniałem przed chwilą, że to Rozgrywka nastawiona na zabawę w multi, Bynajmniej część recenzentów narzeka m.in. na problemy z matchmakingiem. Niemniej, jeżeli Wszyściutko działa w porządku, to jest lepiej niż dobrze. Współcześnie Odtworzenie Niech Bóg broni oferuje też Nazbyt Niejeden trybów, a niektóre mechanizmy są słabo wytłumaczone. Wbrew wszystko, w ogólnym rozrachunku jest to jedna ciekawszych multiplayerowych produkcji dostępnych Aktualnie na rynku.

Wybrane recenzje For Honor:


Przegląd recenzji For Opinia - jedna z ciekawszych multiplayerowych gier - objaśnienie #2

Tagi: gry na świecie For Honor oceny sieciowe gry akcji slasher Ubisoft Ubisoft Montreal PC PS4 XONE
Skomentuj: