Terraria - sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 08:02


Kategorie: Newsy

Terraria, Toteż Metoda ochrzczona mianem „Minecrafta w 2D”, odniosła Znaczny sukces. Wyroby Edukacja Re-Logic zadebiutowała na PC-tach w 2011 roku, a w późniejszym czasie doczekała się konwersji na linia innych platform sprzętowych (m.in. Xbox One, PlayStation 4 Azaliż też urządzenia mobilne). Do dziś wszystkie wydania rozeszły się w nakładzie 20,5 miliona egzemplarzy, o czym pochwalił się Inwestor na oficjalnym forum. He ciekawe, największy Zdobycz tytuł odniósł na komputerach osobistych, gdzie sprzedano aż 8,5 miliona egzemplarzy w ciągu 18 miesięcy od momentu premiery wersji 1.3 w czerwcu 2015 roku.


Terraria - sprzedano Z okładem 20 milionów egzemplarzy - komentarz #1

Przy okazji twórcy podzielili się kilkoma innymi ciekawostkami. Dowiedzieliśmy się m.in., że w momencie premiery gry na „blaszakach” w produkcji znajdowało się 250 przedmiotów, 6 postaci NPC, 20 przeciwników i 3 bossów. Akurat Terraria oferuje 3800 przedmiotów, 25 NPC-ów, 350 wrogów, a także 16 bossów Oraz 9 minibossów. Ustawienie tym znajdziemy w niej kordon innych elementów, dodatkowe aktywności, Ząb Expert i Nie ma mowy tylko. Oczywiście Załoga Re-Logic cały Czasy rozwija swój hit, więc przed grą maluje się świetlana przyszłość.

Na Brzeg pragniemy Poza tym wspomnieć, że twórcy obiecali wkrótce wypuścić wersję 1.3 na konsolach, a niedługo po nich aktualizację otrzymają urządzenia mobilne.


Tagi: gry na świecie Re-Logic sprzedaż gier Terraria PC X360 PS3 3DS PSV WiiU PS4 XONE AND iOS WP
Skomentuj: