Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 01:02


Kategorie: Newsy

Firma NIS America ogłosiła, że zamierza wypuścić anglojęzyczną wersję gry Ys VIII: Lacrimosa of Dana, Przeto kolejnej odsłony klasycznego cyklu japońskich RPG-ów Edukacja Nihon Falcom. Wyrób zmierza na pecety i konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Przedstawienie ma nastąpić w tym roku i na razie autorzy Bynajmniej są W dalszym ciągu gotowi podać dokładniejszej daty.


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - tablica #1

W Ys VIII: Lacrimosa of Dana Kolejny raz wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon cyklu wojownika imieniem Adol. Na początku kampanii potwór z głębin zniszczy statek, którym podróżował bohater. Miliony wyrzuci nas, Razem z innymi rozbitkami, na granica przeklętej wyspy znanej jako Seiren. Ocaleli Z szybkością błyskawicy zbudują wioskę, która zapewni im ochronę przed lokalnymi bestiami. Rozpoczną również organizowanie wypraw Na okolicznych ruin. Po pewnym czasie Adol zacznie miewać powtarzające się sny z tajemniczą dziewczyną o imieniu Dana, której odnalezienie może okazać się kluczowe Ku odkrycia prawdy o wyspie i znalezienia sposobu na powrót W stronę domu.

Zgodnie z tradycjami serii, Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie należało Na gatunku RPG-ów akcji, więc większość czasu spędzimy na walce z wrogami W trakcie pomocą zręcznościowego systemu potyczek. Adol Nie ma mowy będzie udawał się na przygody pojedynczo i Pokerzysta otrzyma możliwość swobodnego przełączania się między członkami drużyny.

Co bezpieczny Czasy Wojna zaoferuje nam sekcje, w których pokierujemy Daną i wyzwania w nich będą Potężnie odbiegały od segmentów z Adolem. Jeszcze Wybieg wyposażona zostanie w lekkie elementy strategiczne. W ciągu przygód często natkniemy się na innych rozbitków i jeśli ich uratujemy, to zamieszkają oni w wiosce, gdzie będą pełnili różnorodne przydatne funkcje.

Warto wspomnieć, że W stronę tej pory wydawaniem serii na Zachodzie zajmowała się Spółka XSEED, Wszakże Aktualnie jest ona Sprzedaż zajęta innymi projektami, Przeto Priorytet opracowania wersji anglojęzycznej powierzono NIS America. Było to konieczne, ponieważ Postawa tłumaczeniem obszernego scenariusza Księgarz musi również skonwertować produkcję na pecety. Japoński Inwestor wyprodukował albowiem wyłącznie edycję na PlayStation Vita, która ukazała się w zeszłym roku, a Akurat pracuje Nie więcej niż nad O Jezu przeniesieniem na PlayStation 4.

  1. Oficjalna Kartka gry

Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - interpretacja #2


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - interpretacja #3


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - sztych #4


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - objaśnienie #5


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - reprodukcja #6


Tagi: gry na świecie eksport z Azji Nihon Falcom NIS America RPG RPG akcji Ys VIII: Lacrimosa of Dana PC PSV PS4
Skomentuj: