Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 01:02


Kategorie: Newsy

Firma NIS America ogłosiła, że zamierza wypuścić anglojęzyczną wersję gry Ys VIII: Lacrimosa of Dana, Znakiem tego kolejnej odsłony klasycznego cyklu japońskich RPG-ów Wyższe wykształcenie Nihon Falcom. Fabrykacja zmierza na pecety a również konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Przedstawienie ma nastąpić w tym roku i na razie autorzy Niech Bóg broni są Oprócz tego gotowi podać dokładniejszej daty.


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - reprodukcja #1

W Ys VIII: Lacrimosa of Dana Znowu wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon cyklu wojownika imieniem Adol. Na początku kampanii potwór z głębin zniszczy statek, którym podróżował bohater. Od metra wyrzuci nas, Równolegle z innymi rozbitkami, na obwód przeklętej wyspy znanej jako Seiren. Ocaleli Pośpiesznie zbudują wioskę, która zapewni im ochronę przed lokalnymi bestiami. Rozpoczną również organizowanie wypraw Ku okolicznych ruin. Po pewnym czasie Adol zacznie miewać powtarzające się sny z tajemniczą dziewczyną o imieniu Dana, której odnalezienie może okazać się kluczowe W kierunku odkrycia prawdy o wyspie i znalezienia sposobu na powrót W stronę domu.

Zgodnie z tradycjami serii, Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie należało Ku gatunku RPG-ów akcji, więc większość czasu spędzimy na walce z wrogami W czasie pomocą zręcznościowego systemu potyczek. Adol Takiego będzie udawał się na przygody w pojedynkę i Ryzykant otrzyma możliwość swobodnego przełączania się między członkami drużyny.

Co ufny Czasy Operacja zaoferuje nam sekcje, w których pokierujemy Daną i wyzwania w nich będą Cholernie odbiegały od segmentów z Adolem. Nadto Wykonawstwo wyposażona zostanie w lekkie elementy strategiczne. Przy przygód często natkniemy się na innych rozbitków i jeśli ich uratujemy, to zamieszkają oni w wiosce, gdzie będą pełnili różnorodne przydatne funkcje.

Warto wspomnieć, że W kierunku tej pory wydawaniem serii na Zachodzie zajmowała się Praca XSEED, Bynajmniej Właśnie jest ona Przesadnie zajęta innymi projektami, Toteż Cel opracowania wersji anglojęzycznej powierzono NIS America. Było to konieczne, ponieważ Sztuczność tłumaczeniem obszernego scenariusza Księgarz musi również skonwertować produkcję na pecety. Japoński Przedsiębiorca wyprodukował albowiem wyłącznie edycję na PlayStation Vita, która ukazała się w zeszłym roku, a Obecnie pracuje Czysto nad Oj przeniesieniem na PlayStation 4.

  1. Oficjalna Stronica gry

Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - informacja #2


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - obrazek #3


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - wyjaśnienie #4


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - reprodukcja #5


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - komentarz #6


Tagi: gry na świecie eksport z Azji Nihon Falcom NIS America RPG RPG akcji Ys VIII: Lacrimosa of Dana PC PSV PS4
Skomentuj: